Data publikacji: 2017-06-05

71 numer Wiadomości IC już dostępny!

Magazyn Wiadomości IC,  71 numer, jest już dostępny dla czytelników. Jego papierowe wydanie niedługo zostanie doręczone do klientów Inter Cars w całej Polsce. Można zapoznać się z nim również w wersji elektronicznej.

W środku najnowszego wydania magazynu Wiadomości IC tradycyjnie wiele informacji o nowościach w asortymencie firmy, artykuły, przygotowane przez ekspertów Inter Cars, w tym porady dla warsztatowców.

W wydaniu czytelnicy znajdą m.in. zapowiedź 16 Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars, które po dwóch latach przerwy wracają na stadion PGE Narodowy w Warszawie. Jest to największa tego typu impreza w Polsce, która w dniach 22-24 września zgromadzi w Warszawie liczne rzesze miłośników motoryzacji.

Oprócz tego przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych np. stale rozwijany Katalog Online, Bio Service czy baza danych technicznych pojazdów HaynesPro WorkshopData czy też o programie Młode Kadry i rywalizacji w konkursie Young Car Mechanic, który niedawno miał swoje rozstrzygnięcie podczas pierwszej edycji międzynarodowego finału.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi klientów Inter Cars w całej Polsce.
E-wydanie znaleźć można na  issuu.com.