Data publikacji: 2017-06-19

10 Ambasadorów Inter Cars

W podziękowaniu za zaangażowanie w rozwój spółki Inter Cars wyróżnił, spośród warsztatów współpracujących z firmą, 10 serwisów specjalnymi certyfikatami Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych.


Ambasadorzy Osobowych Sieci Warsztatowych

Rozwój sieci filialnej to jedno z podstawowych założeń dotyczących ekspansji Inter Cars. Aby ją realizować, konieczne jest wsparcie warsztatów serwisujących pojazdy. Firmy te oprócz pośrednictwa w zakupie części przez użytkowników samochodów, wskazują też kierunki, którymi warto podążać, tworząc plany strategii na przyszłe lata. Na tym właśnie polega rola kluczowych odbiorców spółki Inter Cars. 

- Zależało nam na tym, aby docenić warsztaty samochodowe, które traktują współpracę z Inter Cars na zasadach partnerskich. Tytuł Ambasadora został przyznany tym serwisom, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zrozumieć, czego oczekują od nich klienci i jakie trendy warto uwzględnić, tworząc plany na najbliższe lata. Liczymy, że będzie to dla nich dużym wyróżnieniem – mówi Filip Hryniewicki, Dyrektor Sprzedaży Rynku Samochodów Osobowych w Inter Cars. 


Wyróżnione warsztaty

Wyróżnionych zostało 10 warsztatów z rynku samochodów osobowych. Ich przedstawiciele odebrali certyfikaty i statuetki podczas konferencji inaugurującej otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS, 31 maja.

W gronie Ambasadorów znaleźli się:
1. Auto Centrum Piotr Dzięgielewski
2. Bosch Service - Serwis Samochodowy Dorota I Leszek Garnec S.C.
3. F.H.U. A’Bell
4. Coolcar Auto Serwis Sp. z o.o. 
5. Vcentrum Sp. z o.o.          
6. Patyra Szymon Patyra            
7. Han-Big
8. Inter Car Radosław Kurantowicz 
9. Dagil 
10. Mechanika Pojazdów Zając  

- Z firmą Inter Cars współpracuję już od 10 lat. Nasza kooperacja polega nie tylko na zakupie części, ale dotyczy również szkoleń, dzięki czemu możemy dalej rozwijać serwis i być przygotowanymi do naprawy coraz to nowszych samochodów. Tytuł Ambasadora to dla mnie duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przynosiła kolejne korzyści dla obu stron – powiedział Piotr Dzięgielewski, właściciel Auto Centrum. 

- Z Inter Cars współpracujemy od 2001 roku. Cenimy sobie dostawy kilka razy w ciągu dnia, bonusowanie, różne programy lojalnościowe, z których korzystamy. Wydaje nam się, że Inter Cars jest jedną z nielicznych, jeśli nie jedyną firmą, która tak opiekuje się klientem – podkreślają Dorota i Leszek Garnec, właściciele Bosch Service, dodając - Jest to zaszczyt być w grupie Ambasadorów. Na pewno przełoży się to na naszą dalszą współpracę z Inter Cars. Jest to też tytuł, którym będziemy chwalić się klientom. 

- Bardzo cenię sobie to, że w każdym momencie swojej codziennej pracy mogę liczyć na wsparcie Inter Cars. Trafne jest hasło „Jesteśmy synergią”. Tak właśnie to wszystko odczuwamy. Dzięki Inter Cars jestem tutaj i cieszę się, że mogę być Ambasadorem marki. Jest to wielkie wyróżnienie – podkreśla Marcin Graczyk, reprezentujący serwis A’Bell, który w spółce zaopatruje się od 15 lat. 

We wrześniu, podczas 16 Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars, certyfikaty Ambasadorów Sieci Warsztatowych zostaną wręczone klientom reprezentującym rynek ciężarowy.