E-LearningTechniczne

System Start-Stop

Zestaw 3. szkoleń z zakresu technologii Start Stop. W trakcie szkolenia zostaną omówione fakty i mity dotyczące właściwego zastosowania akumulatorów w systemie. Cykl szkoleń obejmuję następujące tematy: Podstawy działania systemu Start-Stop; O czym należy pamiętać przed wymianą akumulatora; Akumulatory Varta

Time needed to read the material: 1 HOUR_SHORT
E-LearningProduktowe

Sposoby i tryby ładowania aut elektrycznych

Szkolenie pozwala szczegółowo zapoznać się z metodami i ograniczeniami procesu ładowania.
Po szkoleniu uczestnik będzie znał sposoby ładowania oraz wiedział jak wpływają one na szybkość ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych plug-in.

Time needed to read the material: 20 min.
E-LearningBiznesowe

IC Katalog Online - Wyszukiwanie po numerze VIN

IC Katalog Online został udoskonalony o dobór części do danego pojazdu z wykorzystaniem numeru VIN. Zwiększa to precyzyjność oraz szybkość doboru części. W celu skorzystania z tej funkcji wystarczy w polu wyszukiwania wpisać numer VIN lub zeskanować bezpośrednio z dowodu rejestracyjnego przy pomocy skanera 2D lub kamerki internetowej.

Time needed to read the material: 20 min.
E-LearningBiznesowe

Gospodarka odpadami w warsztacie

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szkolenie, mające na celu poprawę świadomości ekologicznej. To nie tylko wiedza z zakresu wpływu odpadów na środowisko, ale także wiedza prawna.

Time needed to read the material: 30 min.
E-LearningTechniczne

Sprzęgło - Studium dobrych i złych praktyk warsztatowych

Zestaw 3. szkoleń z zakresu wiedzy na temat rodzajów sprzęgieł, ich budowy oraz najczęściej występujących błędów podczas ich montażu. Szkolenia dedykowane są szczególnie pracownikom warsztatu, chcącym poszerzyć swoją wiedzę techniczną z zakresu budowy i działania sprzęgieł.

Time needed to read the material: 1 HOUR_SHORT
E-LearningProduktowe

Poprawny dobór płynu ATF

Zapoznając się z tym szkoleniem, pracownik warsztatu uzyska informacje na temat producentów, rodzajów automatycznych skrzyń biegów. Pozna metody wymiany oraz zasady poprawnego doboru płynu ATF .

Time needed to read the material: 45 min.
E-LearningErasmus+

Historia sukcesu warsztatu – Informacje o cyklu szkoleniowym

Zestaw 18. szkoleń biznesowych z zakresu rozwoju kompetencji koniecznych pracownikowi warsztatu do prowadzenia najwyższej jakości obsługi klientów. Przygotowany w ramach projektu finansowanego przez ERASMUS+. Czas trwania jednego szkolenia to 40 minut.

Time needed to read the material: 40 min.
E-LearningProduktowe

Środki smarne

Zapoznając się ze szkoleniem "Środki smarne" dowiesz się między innymi z czego składa się olej, do czego jest wykorzystywany, jakie są rodzaje i klasy lepkości oleju. Zdobędziesz informacje na temat doboru oleju, znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów oraz wskazówki jak prowadzić rozmowę z klientem, aby zakończyła się sprzedażą.

Time needed to read the material: 1 HOUR_SHORT
E-LearningTechniczne

Turbosprężarki

Turbosprężarki - to cykl trzech szkoleń w których pracownik warsztatu uzyska wiedzę na temat jak właściwie odczytać numer turbosprężarki, jakich zasad należy przestrzegać, aby dokonać poprawnego montażu oraz jakie są główne przyczyny uszkodzenia turbosprężarki omawiane na konkretnych przykładach, które może spotkać w swojej pracy.

Time needed to read the material: 1 HOUR_SHORT
E-LearningBiznesowe

HaynesPro WorkshopData Ultimate

W szkoleniu zostały zaprezentowane materiały na temat bazy informacji techniczno-diagnostycznej WorkshopData Ultimate dostarczanej przez firmę HaynesPro, która zapewnia warsztatom dane usprawniające pracę i zwiększające zyskowność dzięki zaoszczędzeniu czasu na poszukiwania najważniejszych informacji technicznych w dziedzinie motoryzacji.

Time needed to read the material: 10 min.