Q-SERVICE TRUCK

Q-SERVICE TRUCK

Q-ServiceTruck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999r. firma Inter Cars.

Q Service Castrol

Q Service Castrol
Q Service Castrol to sieć tworzona przez niezależne warsztaty samochodowe skupione wokół wspólnych standardów. Warsztaty wyróżniają się najwyższą jakością, profesjonalizmem, standardem podkreślonym czytelnym, jednolitym oznakowaniem oraz troską najwyższy komfort i standard obsługi klienta.

Sieć oferuje: 
  • Jednolite oznakowanie
  • Czytelna komunikacja
  • Wysoki standard obsługi

Naszym serwisom oferujemy partnerstwo dla rozwoju, w którym my zadbamy o ofertę, oznakowanie, widoczność  i marketing. Kierunek działań wspiera i opiniuje Rada Sieci, wybrana z przynależnych warsztatów.  Po Twojej stronie musi być gotowość na szybkie wprowadzenie zmian i utrzymywanie wysokich standardów

Sieci serwisowe

Koncepcja ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych powstała w firmie Inter Cars S.A. w 1997 r. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów samochodowych, które zachowują własną tożsamość - nazwa firmy i nazwisko właściciela są na pierwszym miejscu.
72685516_2673155112729452_7398387209549643776_n.png