Finansowanie

Przygoda z leasingiem najczęściej zaczyna się tak….

Konkurencja depcze po piętach i przed Tobą staje konieczność rozwoju swojego warsztatu poprzez zakup dodatkowych maszyn czy też urządzeń. Kupić trzeba, ale z gotówką krucho, a czasu na bieganie i zbieranie ofert alternatywnych sposobów finansowania Twojego zakupu -brak.

Zobacz więcej

Proste spłaty raty

Zakupy na raty kojarzą się ze sprzętem AGD lub RTV, meblami ale części zamienne, czy też urządzenia wyposażenia warsztatowego, albo może kask motocyklowy brzmi trochę nieznajomo.

Zobacz więcej

Flota Motointegrator

Flota motointegrator to Dział Obsługi Klientów Flotowych, który połączył dystrybucję części zamiennych i sprzedaż usług z nią związanych.

Ekologia

Skup złomu akumulatorowego

IC Premia Cash przygotowała dla klientów Inter Cars S.A., propozycję zdobycia dodatkowego rabatu za zakupy akumulatorów.
Skup złomu akumulatorowego 1

Odbiór odpadów warsztatowych

Inter Cars SA, w ramach projektu „Bio Service”, zajmuje się kompleksowym odbiorem odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oferta skierowana jest do warsztatów zrzeszonych w sieciach warsztatowych Inter Cars oraz w innych sieciach, a także do warsztatów niezależnych.
Czytaj więcej na intercars.com.pl

Gospodarka odpadami w warsztacie

* Każdy warsztat samochodowy jest producentem odpadów. W ostatnim czasie zmieniły się przepisy dotyczące gospodarki odpadami, a nowe wejdą w życie 1 lipca 2013 roku.
Gospodarka odpadami w warsztacie

Gospodarka odpadami

W ramach projektu BIO SERVICE zajmuje się kompleksowym odbiorem odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi na regionie Polski przepisami prawa.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Formularz doboru urządzeń i narzędzi

Nasza firma świadczy usługi montażu i serwisu urządzeń. 

Dobór narzędzi

Dobierz specjalistyczne narzędzia dla Twojego auta.

Zbuduj z nami swój warsztat

Rozważasz rozwój warsztatu do usług oferowanych przez Twój warsztat ale nie wiesz, czy to dobra decyzja? Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej myjni?Poznaj naszą ofertę inwestycji pod klucz.

Części silnikowe

Specjalnie dla warsztatów współpracujących z Inter Cars przygotowaliśmy komórkę, która ma na celu szeroko rozumianą pomoc w zakresie części silnikowyc. Dział ten służy profesjonalnym doradztwem serwisom…

Instalacje LPG

W styczniu 2005 roku Inter Cars S.A. otrzymał wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury Homologacje PL*0040*00/G na sposób montażu samochodowych instalacji LPG. W ramach tej homologacji montażu dokonywać…

Ogrzewanie DEFA

DEFA WarmUp jest postojowym ogrzewaniem samochodów zasilanym prądem zmiennym z sieci 230V. W sposób wygodny, bezpieczny i wydajny system ten sprawia, że kierowcy…

Szkolenia tematyczne

W celu ułatwienia rozwoju naszym partnerom, posiadamy w swojej ofercie szkolenia techniczne, produktowo-techniczne oraz biznesowe. Każdy klient Inter Cars SA może korzystać zarówno z pojedynczych szkoleń tematycznych, jak i z programów szkoleniowych, które kompleksowo omawiają daną dziedzinę.